iiiiiiiiii zaczęło się ........ SALIGIA tym razem gości w Gdyni ---> klik ...
1.06.2013
31.05.2013
ZNAKI ZODIAKU ... i ... haft krzyżykowy ;)
jak widać na poniższych zdjęciach ........ sporo ich sporo ...
mega zainspirowana wyzwaniem w Art Piaskownicy ---> klik...
spotwarzyłam aż 12 mini NOTESików ..... krzyżykowych
/niestety się spóźniła na wyzwanie ale notesiki są O.oo/
inspiracją stały się wydrukowane graficzne wzory obrazków znaków zodiaku,
które kiedyś dawno ... dawno temu planowałam wyszyć ... /nie wyszyłam :P/
teraz są one bazą moich recylingowych prawie w całości NOTESików
WODNIK /Aquarius
RYBY/Pisces
BARAN/Aries
BYK/Taurus
BLIŹNIĘTA/Gemini
RAK/Cancer
LEW/Leo
PANNA/Virgo
WAGA/Libra
SKORPION/Scorpio
STRZELEC/Sagittarius
KOZIOROŻEC/Capricorn
credits:
- baza: notesiki z wyrywanymi kartkami 10/11 cm
- resztki kolorowych papierów: szary, bordowy
- kolorowa samoprzylepna folia
- kolorowe nici ... bordowa włóczka ...
- grafika ???
- chlapania
30.05.2013
29.05.2013
scrap #37
naszą koleżankę Sylwie wzięło ostatnio na wspominki
i zarzuciła FB fociami z czasów PLSP ... heh ..... miło się wspomina
tamten beztroski - przyznać dziś trzeba - czas ... se więc go oscraopwała ;)
z dedykacją dla koleżanek ze szkolnej ławy :***
przy okazji zmierzyłam się z LO autorstwa naop
bo w SIN dziś liftujemyyyyyy ---> klik ... zapraszam do zabawy !!!
28.05.2013
25.05.2013
24.05.2013
60/61/2013 {z okazji pierwszej rocznicy ślubu}
i moje życzenia na okrągło ... bo dziś na blogu PC ruszyło nowe wyzwanie
- ktoś ma ochotę zmierzyć się z FIGURAMI GEOMETRYCZNYMI
jeśli tak to zapraszam ---> klik ... do wygrania zestaw tekturek PasteLOVE
i jak to u mnie jest tradycyjnie i nieco przewrotnie :D
a przy okazji zakochałam się ostatnio w perełkach w płynie,
które jakiś czas temu podarowała mi Lil :***
"wróciłam" też do nieco zapomnianych kompozycji z suszonych roślin
i o zgrozo do BROKATU który podobno jest pase ;)
21.05.2013
muzyczne notesiki ...
na blogu Rapakiwi tydzień pt "muzyczne inspiracje" ciężki temat dla mnie ...
bo mój świat jest ciszą ... lubię ją ... lobię gdy w tej "pozornej ciszy"
słyszę to co tak mi bliskie ... szum drzew ... świst wiatru ...
świergot ptaków ... łopotanie skrzydeł motyla - to moja muzyka :)
bo tak naprawdę muzyki słucham tylko wtedy,
gdy jest mi źle i gdy za wszelką cenę staram się zagłuszyć myśli -
dlatego nie bardzo wiedziałam jak "ugryźć" ten temat .....
zastanawiałam się jak połączyć te dwa odrębne światy -
przypadkiem natrafiłam na grafikę Lindy ...
i tak oto powstał mój "muzyczny" notesik :)
przy okazji do kompletu powstały jeszcze dwa inne ...
notesiki zgłaszam na wyzwania ;)
scrapuj.pl - "muzyczna inspiracja" /pierwszy notesik/
sklep-ewa.pl - wyzwanie #11 black&white
credits:
- baza: mini notesiki 10/10 cm
- czarny papier z kolekcji 13arts
- wykrojnik: motywy roślinne, motyl
dziurkacz: motyl
- czarna tesiemka
- grafika Linda
Subskrybuj:
Posty (Atom)



















































