30.05.2016

NOTES dla mamy ...

Macie tak, że kolor za wami po prostu "chodzi". Ja to trio po prostu kocham ostatnimi czasy: bordo, róż i słoneczna żółć. Takie połączenie kolorów zachodu słońca. Ciepłe, optymistyczne, radosne ... i takie są też dzisiejsze prace. Wykonałam mini notesik na zapiski i "mini karteczkę" do prezentu.


Notesik wraz z karteczką powędrują do mojej mamy :) Jest moim "słońcem w pochmurne dni" i bardzo dużo jej ostatnimi czasy zawdzięczam, dlatego choć w ten sposób chcę podziękować jej za wszystko co dla mnie robi. 

Gotową bazę notesu okleiłam trzema rożnej szerokości paskami papierów z kolekcji Rapakivi. Wybrałam: ciemnoczerwony "Winter Elegance", żółty "Lacy Sunset" i jasno żółty z motywem motyli z tej samej kolekcji. Dodałam ozdobne papierowe paski wycięte dziurkaczem - moje ulubione zresztą, po które wielokrotnie sięgam - koronkę i kryształki. W dolnej części umieściłam wykonywane ręcznie z tych samych papierów trzy kwiaty stokrotki. Kurs na nie znajdziecie tu ---> klik ... Całość pochlapałam akwarelkami i lakierami do paznokci, niektóre fragmenty notesu pokryłam pastą za pomocą foli OWV. Wyszło kobieco i delikatnie.


 inspiracja projektantki Rapakivi --- > klik ...

3 komentarze:

 1. Bardzo kobieco. Śliczny notesik. Dla swoich mam chcemy jak najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj do mnie też często przyklejają się jakieś barwy i później nieświadomie zawsze wyciągam papiery i dodatki w tym samym kolorze. Chociaż powiem ci, że do bordo mnie jakoś wogóle nigdy nie ciągnęło, a on u ciebie radośnie wygląda w takim zestawie.
  Notesik cudny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja lubię bordowy kolor zestawiony własnie z różem ... kiedyś nawet taki zestaw ubrań nosiłam/; bordowe martensy i różowy sweterek :)

  OdpowiedzUsuń

dziekuję, że jesteś TU I TERAZ :)